Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-22, 11:06   #4248
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecaną aktualizację golasków na szybko.

Z góry uprzedzam, że olewałam przebarwienia od ciemnych brudziochów bo i tak nosze ciągle pomalowane
Ale od niedawna postanowiłam coś z tym zrobić - używam nowych, ponoć silnych, baz, gdzie dwie warstwy powinny zapewnić ochronę przed żółknięciem od ciemnych lakierów.
Zobaczymy

Dałam zbliżenie na wolny brzeg żeby się pochwalić jak udało mi się ujarzmić nareszcie rozdwajanie :brzyda l:

Zdjęcia robione "lodówką" - wybaczcie jakość. Teraz zresztą widzę że przez żółte "światło" w pokoju moje skarby wyszły na bardziej przebarwione niż są w rzeczywistości Nie wiem czemu ale ten mój telefon robi strasznie "ciepłe" zdjęcia...
Super kształt, bardzo mi się podobają
Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Rombek, masz naprawdę bardzo ładny kształt i długość paznokci. Jedyne nad czym bym popracowała to zaprzestanie wycinania skórek. Mówi ci to nałogowa wycinaczka, która od stycznia zaprzestała tego robić, chociaż myślałam, że to niemożliwe.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



Ale masz grubą płytkę paznokci I idealne równiutkie C .Ja mam nie dość że cienką to jeszcze nie równą. Np na kciukach od wewnętrznej strony mam dużo grubszą płytkę niż od zewnętrznej
No wiem, że powinnam, wiem Ale po x latach obgryzania skórek tak mocno mi narastają, że nie umiem sobie z nimi inaczej poradzić, mimo że za każdym razem postanawiam, że to ostatni raz :/
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora