Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-11, 11:01   #584
JagaBaga
Raczkowanie
 
Avatar JagaBaga
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jura Krakowsko-Częstochowska
Wiadomości: 34
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez zyrith Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
przeglądnęłam właśnie calutki ten ooogromny wątek i jestem bardzo zachęcona i gotowa spróbować, ale ale....
z tego co zauważyłam to większość z was miała problem tylko z początkowymi fazami rozwoju cellu.
nie wiecie może czy środek ten jest dobry dla na prawdę zaawansowanego stadium?
dodam jeszcze że u mnie dużą rolę odgrywa kwestia niestety dziedziczna no i dokładam sobie tabletkami anty- :/
szkoda próbować nawet? czy warto?
proszę Was odpiszcie!
Ja walczę z zaawansowanym cellulitem i jestem teraz pod koniec 5 opakowania inneovu. Widzę u siebie znaczną poprawę w stosunku do tego, co było na początku. Wiedziałam, że cellulit nie zniknie zupełnie, więc póki co jestem zadowolona. Teraz paskudę widać przy napięciu mięśni lub ściśnięciu skóry, a przed rozpoczęciem kuracji nie trzeba było żadnego wysiłku, aby zobaczyć dziury. Dodatkowo sylwetka stała się smuklejsza, no i ubyło kilogramów i centymetrów

Jednak dużo lepsze efekty były w okresach, gdy intensywniej ćwiczyłam i mniej jadłam.

Tabletki anty na pewno powodują powstawanie cellulitu, więc nie mogę powiedzieć jaki może być efekt przy stosowaniu inneovu razem z hormonami, ponieważ sama nie brałam i nie biorę pigułek.

Jeżeli zdecydujesz sie na rozpoczęcie kuracji, to dokończ ją, bo nie warto wydawać pieniędzy na dwa lub trzy opakowania, a potem przerwać picie.

Życzę podjęcia dobrej dla Ciebie decyzji
__________________
Cała mądrość życia to umieć czekać i mieć nadzieję
moja stronka: www.pobawmysie.com
JagaBaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując