Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 12:29   #4268
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Hej, hej, ale mam dzisiaj lenia


Zrobiłam wczoraj objazd po Syforach i nakupiłam w ch... płatków, podświetlaną pincetkę do brwi i dodatkowe bateryje (super to małe ustrojstwo jest ), no a na VIPy jakoś tylko B.Blendera. Zgarnęłam próbki różnych baz (żeby coś wybrać sensownego), no i przetestowałam z nowości te 3 limitki DKNY Be Electric, o wiele gorsze i mniej trwałe niż poprzednie, zapachowo tylko Citrus Pulse mi przypasował, ale nie wydałabym na niego prawie 2 stów, nawet te klasyczne DKNY mają lepszą trwałość. Poison Girl Diora też wg mnie kiepskawy, lubię Poisony, ale ten zapach raczej nadaje się dla nastolatek wchodzących w dorosłość, które lubią nieoczywiste słodziaki, dla mnie miał coś drażniącego w sobie. Z nowych chciejstw - CK - ck2 - bardzo odświeżający zapach, mi się kojarzy z takim uderzeniem świeżego, wiosennego i ciepłego powietrza tuż po wyjściu z dusznego pomieszczenia, także bierę przy najbliższej okazji


Wczoraj 1 raz byłam też w Kiko i o matko, przy następnej okazji się spłukam bardzo chyba


P.S. jest tu jakaś maniaczka maseczek GGlow? Bo bym z chęcią przetestowała jakieś próbaski (problemy maniaczki i uczuleniowca zarazem ) , a oczywiście w S. nigdy nie mają
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora