Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-02, 14:51   #3
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Pełny "tuning" - czyli zmiana makijażu i fryzury.

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
jesli chodzi o ciuchy same w sobie to nie wiem jaka masz figure
Jestem stosunkowo niska (158/160), stosunkowo szczupła, mam drobne dłonie i stopy, wąskie ramiona, biodra średniej wielkości ale duże wcięcie w talii, więc optycznie bioderka robię się szersze, biust średniej wielkości i wystającą pupę (nienawidzę jej! ).
Teoretycznie jestem "klepsydrą".

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
ale jesli chodzi o kolory to typowym zimnkom bardzo pasuje czarny, bialy czerwony, limonkowy rubinowy , grafit dosc ciemny i ciemny niebieski ( ja osobiscie kiepsko sie czuje w tym niebieskim ) im mniej krat i wzorw tym lepiej bo zimy sa wystarczajaca wyraziste
Do czerwonego się przekonałam niedawno dzięki Tulipannie. Ogólnie rzecz biorąc do tej pory ubierałam się "na oko" - czyli kupowałam ciuchy, które podobały mi się same w sobie...nie analizowałam natomiast tego czy one w ogóle do mnie pasują


Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
o wiele lepiej wyglada taki prosty mocny akcent ( life is brutal )
Też odnoszę takie wrażenie - dlatego zaczęłam walczyć z eyelinerem. Może w końcu nauczę się robić równe, ładne kreski bez prześwitów


Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
Ale ja bym radzila zostac przy grzywce i postrzepic wloski w takich nastroszonych nabierasz pazyra
Grzywkę na pewno zostawię. Waham się natomiast czy to ma być równa i pełna grzywka czy postrzępione pazurki jak do tej pory. Szczerze mówiąc strasznie mnie korci taka grubsza grzywka:

http://e.kaprysy.pl/ka412/f1711eda0024b01d45d6bb9c

Oczywiście boki muszą być postrzępione na policzki (jestem trochę pyzata).


Dziękuję za odpowiedź
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując