Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-09, 08:06   #2752
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Ależ ja nic nie zaczynam, u pani Ani nie byłam, więc raczej nie będę o niej pisać. Ustosunkowałam się raczej do tego że wycieto mój post i dlatego niejako powtórzyłam ten wyciety. I niestety niestety nie zauważyłam żeby od momentu wyciecia postów zapanował w tym wątku jakiś porządek, a szkoda.

Aaa i moja prosba o niepisanie o pani Ani dotyczyła najbardziej tego ze ostatnio toczyła się prawdziwa wojna w związku z jej osobą, a wątek ma trochę jednak inny tytuł i miło byłoby poczytać coś na temat.

A propos tematu zapisałam się do Babińca na następny tydzień, podziele się wrażeniami, jak juz będzie po.


Martusia nowy tytuł wątku bardzo mi się podoba, przynajmniej wiadomo byłoby o czym jest
A to przepraszam ja też już o niczym innym nie marzę, tylko o powrocie wątku do rzeczywistego tematu.
Dlatego proszę dziewczyny o przestrzeganie regulaminu forum i trzymanie się tematu wątku.


Swoją drogą słyszałam o Babińcu pozytywne opinie. Pochwal się, jak będziesz po

martusia82 - jak pisałam wcześniej zgłaszam Twojego posta do moderacji, jako obraźliwego i niszczącego wątek.
I uprzejmie po raz kolejny proszę ODSTOSUNKUJ SIĘ ODE MNIE,trollu jeden!

I po raz kolejny Ci tłumaczę, jak krowie na rowie - Twoje posty nie zostały usunięte dlatego, że wyrażasz się negatywnie o Ance, tylko dlatego, że szkalujesz innych użytkowników i wypowiadasz się nie na temat, niszcząc treść wątku - jednym słowem trollisz, a tego się nie lubi na forach.
Jeżeli chcesz, aby Twój post został zachowany to napisz opinię o salonie, nie o użytkownikach forum.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-02-09 o 08:49
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując