Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-15, 22:25   #4165
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Na pewno na Welli i Joico, i chyba na farbach Sebastian, jeśli istnieją. Ale tego ostatniego pewna nie jestem.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
pytalam sie jej o to prostowanie, bo zawsze jak wychodzę od niej to mam ultra gładkie, trzymające się 3dni proste włosy, bez znacznej utraty na objętości. Dla mnie też to fenomen jest, mimo że używam tych samych kosmetyków, to prostownice mam chyba gorszą i to, że oczu nie mam dookoła głowy a może ma swój sposób na układanie włosów do prostownicy? nie wiem.
Ja mam te same kosmetyki, bardzo dobra prostownicę, ale nigdy w życiu mi to tak nie wyjdzie Przede wszytskim robi to pod takim fajnym kątem, że troche do góry, ja się tak nie wygnę z włosami pod spodem. No i koło uszu zawsze się boję, że sie popalę.

Wybierałam się kiedyś na wesele, i dramatycznie nie chciałam na nie iść, aż chora byłam, że muszę, tydzień nie jadłam z nerwów, ale Ania mi tak włosy wyprostowała, że aż mi się humor poprawił. Stwierdziłyśmy obydwie, że takich wlosów nikt nie będzie miał
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując