Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 12:23   #1066
daily_dose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: fryzjer Warszawa

wlasnie wracam od fryzjera i tak mi sie podoba moja nowa fryzura,ze postanowilam sie podzielic odkryciem fryzjerskim roku! wczoraj bylam na cieciu a dzis jeszcze poszlam zrobic refleksy, nie dosc ze tanio to jeszcze rewelacyjnie wyszlo,super obsluga, kawka, herbatka i bardzo mily pan fryzjer. salon moze nie najlepszy ale fryzjer jaki!! nazywa sie Piotr Baczkowski (nie mam polskich znakow) i pracuje na Smoczej 21. a jakie mi cudne refleksy zrobil ) balam sie ze wyjde jak stara lampucera z przesadzonym balejazem ale nie, wyszlo esktra, ma facet wyczucie. i uczesal mnie super, nie mam szopy na glowie, wlosy ukladaja sie tak jak powinny mimo,ze nie sa potraktowane zadnymi srodkami! po prostu tak mi rewelacyjnie obcial, pocieniowal, no kurcze raz w zyciu wyszlam od fryzjera naprawde zadowolona.
cena mnie zszokowala bo spodziewalam sie 2 razy wiecej, juz nie wspomne ze jest mlody,przystojny a na wizytowce ma napisane stylista fryzur ))


PS. dajcie szanse mlodym, zdolnym fryzjerom a nie tylko tym modnym Salonom w ktorych placi sie za nazwe firmy a nie za dobra usluge fryzjerska. ja skonczylam z salonami kiedy za 250zl zrobili mi siano, ktore musialam sciac na krotko i teraz od 3 lat zapuszczam. dzis dalam za refleksy 50zl i do tego fryzjer mi wytlumaczyl czego uzyje i jak to dziala na wlosy.
daily_dose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując