Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 18:23   #1164
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja mam grzywkę od dwóch lat i ją uwielbiam, ale do jesieni zapuszczam. Jeżdżę konno i teraz jak będę jeździć kilka razy w tygodniu to mnie szlag trafi jak po zdjęciu kasku grzywka będzie sterczała no i podczas opalania nie będę musiała ciągle jej wsuwkami podpinać dlatego troszkę ją zapuszczam, a na jesień z powrotem podcinam chociaż końce grzywki mam meeega suche (farbowańce jeszcze) i aż proszą się o ścięcie, to jednak na razie nic nie ruszam starczy, że w styczniu podcięłam dość mocno włosy - starczy zmian
No właśnie, latem podpinanie, cudowanie... nie, bez też jest fajnie
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie moich kłaczków po ścięciu Zdjęcia przed niestety nie zrobiłam, ale uwierzcie mi, straciłam 10-15cm
Odrost - pod koniec marca będzie 8 m-cy od ostatniego farbowania.
Wybaczcie zasłoniętą brzydko twarz - nie wyglądałam wyjściowo robiąc to zdjęcie
Cuuuudne!!!!! ten kolor, błysk...
Oj widzisz, ja jutro zrobię i po podcięciu sie pochwalę porównaniem, choć przy mojej długości to się nie ma czym chwalić

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolade Pokaż wiadomość
Oprócz biosilku nie próbowałam narazie niczego innego, bo tak mi się spodobał że działa na moje końcówki że się do niego przyssałam hihi ale chętnie przetestuję olejek jeśli ma mieć mniej chemii.
ps. Udanej wizyty u fryzjera
Poczytaj sobie, oleje są teraz modne i faktycznie dobrze działają ja właśnie kiedyś używałam biosilka, ale potem się na niego obraziłam, bo jak go nie używałam to miałam okropne końcówki i odstawiłam. Ale zapewne jestem wyjątkiem, bo moje włosy w ogóle kosmetyków takich typowych nie lubią
Dziękuję, mam właśnie nadzieję, że będzie udana

Kobity, a jak myślicie -podciąć trochę czy od razu na równo choćbym miała mieć nagle włosy przed podbródek? Co byście zrobiły na moim miejscu? Ja chodzę niemal cały czas w kitce i tak myślę czy może nie ciachnąć ich mocniej Już sama nie wiem...

A chwaliłam się, że ostatnio uwielbiam wszystko co się nazywa Alterra? mam krem do rąk, 3 szampony, 2 odżywki, balsam, pomadkę i czaję się na oleje i krem do twarzy z dzikiej róży (o ile dobrze pamiętam), bo Alterra bardzo mi służy w każdej postaci. Teraz na wizażu jest możliwość testowania kosmetyków tej firmy -byłabym wniebowzięta gdybym się zakwalifikowała przed kremem mnie powstrzymuje tylko to, że teraz używam antybiotyk na twarz i nie mogę się niczym smarować przez 4 do 8 tygodni
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora