Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - *farbowanie butow*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-12, 21:58   #30
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: *farbowanie butow*

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
To i ja zadam pytanie.
Mam lakierowane buty, w kolorze sraczki (naprawde taki kolor! ni to bez, ni to braz) i chciałabym je przemalowac na kolor czarny. Tylko jak z tym lakierem ? Dodam od razu ze nie zalezy mi na tym zeby byly lakierowane, jak dla mnie moga stac sie matowe. Czy moge do tego uzyc farb, ktore cookiemonster polecalas?
a powiedz mi czy te twoje buty sa skórzane czy plastykowe?? Bo skórzane lakierki mozna potraktowac barwnikiem do tkanin rozpuszczonym w wodzie, wtedy barwnik sie wchlania i lakier zostaje, tylko neibardoz mozna kontrolowac tutja jak barwnik sie rozchodzi na skórce, ale mozna uzyskac naprawde niesamowite efekty

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Witam

Ciekawe czy ktoś jeszcze zagląda na ten wątek

Mam takie pytanko...A właściwie 2

Chciałabym przefarbować moje ślubne butki. Takie proste klasyczne czółenka. Mają skórzany obcas a reszta jest ze skóry przykrytej satyną
I mam w związku z tym pytanie czy mogę je pofarbować tymi farbkami do skórzanych butów?? Czy farbki te nie nadają się do satyny??

I jeszcze jedno pytanie czy mogę pomieszać 2 różne kolory farbek żeby powstał inny kolor?? Czy raczej tego się nie robi??

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź : roza:

Nie ma potrzeby uzywac tutaj farb do skór, wystarczy farba do tkanin lub barwnik do ropuszczenia w wodzie.
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując