Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - regresja hipnotyczna - niebezpieczna ciekawosc ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 14:28   #24
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: regresja hipnotyczna - niebezpieczna ciekawosc ?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Myślę, że pomysł, by dawać się wprowadzić w głęboką hipnozę komuś, kto na cel sobie ustawi "znalezienie" tych przeszłych żyć i wcieleń - bo przecież właśnie za to mu się płaci, jakby nie znajdował, to by nie był sławny ani bogaty - jest głupi i jest proszeniem się o problemy. Człowiek w hipnozie jest podatny na różne rzeczy i wiele rzeczy można mu wtedy "włożyć" do głowy. Wiara w to, że jakieś przeszłe wcielenia się wtedy objawiają jest dość naiwna. Znacznie sensowniejsze jest wyjaśnienie oparte na zakodowanych w podświadomości informacjach lub na "dołożeniu" odpowiedniej ilości informacji przez hipnotyzera.
Nie mówiąc już o tym, że na taką sesję zgłaszają się zwykle osoby, które w to wierzą i sama ta wiara może sprawiać, że coś "widzą".

A ten niewyjaśniony przykład jakichś bliźniaczek, co to miały przebłyski wypadku... Ja nie wierzę w to, że rodzice, niekoniecznie świadomie, nie przekazali im jakiejś wiedzy na temat tego, jak zginęły ich siostry. Nie trzeba czegoś powiedzieć wprost, żeby dziecku się zakodowało Wystarczą reakcje na wypadki, na wiadomości o wypadkach, jakieś aluzje. Dzieci nie są głupie, a za to dość czułe na takie sygnały.
Jak juz wspomnialam mi nie chodzi o poznanie moich poprzednich wcielen (chociaz to tez jest ciekawe),ale przedewszystkim poznanie zrodla pewnych problemow,ktore najprawdopodobniej wynikaja z przeszlosci,nie wiem czy one siegaja poprzednich wcielen byc moze,ja nie wierze w to az tak bardzo ,poprostu mnie to ciekawi.

Co do pogrubienia to pewnie moze byc i tak,pozniej nigdy nie moglabym miec co do tego pewnosci.

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując