Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-11, 12:38   #6
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Kocham swojego szefa......... między nami nic nie było

Cytat:
Napisane przez sabinka29 Pokaż wiadomość
Musicie mi pomóc.

Ja mam 27 lat on 33. On jest moim przełożonym ale jesteśmy na "Ty'. Atmosfera w pracy jest luźna i wszyscy jesteśmy kolegami.

On ma dziewczynę od wielu lat, z którą mieszka. Jednak nie jest między nimi chyba zbyt dobrze. Mówi że nie chce z nią brać ślubu ani mieć dzieci. Często wychodzi sam i dużo podróżuje.

Ja też mam chłopaka od wielu lat (od liceum tego samego).

Od kilku miesięcy wiem że go kocham. On nie zwraca jednak na mnie uwagi. Nie wiem skąd się u mnie wzięło to uczucie. jakoś tak na przekór (może dlatego właśnie że on nie zwraca na mnie uwagi...).

Szukam z nim kontaktu - jednak on nie traktuje mnie szczególnie w żaden sposób. Ostatnio napisałam mu że jest fajnym facetem, i nie dziwię się czemu jego dziewczyna jest tak zazdrosna. on odpisał mi lakoniczne "dziękuję". I nic...................... ....................

Proszę powiedzcie - czy mam się całkowicie ujawnić?? Co zrobić??? może są tu jacyś panowie???
Nie jestem panem, ale odpowiem. Nie ujawniaj się, bo tylko się ośmieszysz i narazisz na odrzucenie. Facet nie zwraca na Ciebie uwagi, poza tym ma już kogoś i nie Tobie oceniać jakość jego związku. Skup się lepiej na wykonywaniu obowiązków zawodowych, bo chyba nie płacą Ci za robienie maślanych oczu do szefa. Miejsce pracy nie jest najbardziej fortunnym tłem dla romansów a mieszanie spraw prywatnych z zawodowymi zwykle źle się kończy.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2012-01-11 o 12:41
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując