Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-11, 19:12   #3519
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki naturalne

U mnie nadal stale obecny jest olejek z drzewa herbacianego, używam punktowo bez rozcienczenia kiedy kusi mnie odkazic zmiany zapalne. Dla mnie to super wyjscie bo jakis czas temu do tego celu uzywałam spirytusu salicylowego lub lawendowego. A nie potrafie życ bez takiego punktowego odkażania a dodatkowo olejek leczy i krzywdy mi nie robi. Od alkoholu trzymam sie z daleka a to dla mnie sukces

Ostatnio dorwałam olejek eteryczny z drzewa różanego z Green Village, tutaj http://www.greenvillage.pl/aromaterapia.html
Nie miałam do czynienia z tą firmą. Byłam w moim ukochanym sklepie z zdrową żywnością i właśnie dostali dostawę. Bardzo duży wybór olejków i cena dosyc przystępna, oczywiscie w zaleznosci od typu olejka.
Urzekły mnie buteleczki, smukłe, małe i takie kształtne.. przypominające kobiece kształty

Co do mojej pielegnacji, na codzien stosuje olej naturalny z dzikiej róży z Etja. http://www.naturanet.pl/olej-z-nasio...a-id-394.html# Kocham go i uwielbiam za jego działanie. Nigdy nie miałam tak pięknej buźki, zmiany szybko się goją, przebarwienia znikają. Cudo...
Nawet olejek arganowy nie zdołał go przebić. Choć też ma swój urok i specyficzną konsystencje, więc zagości u mnie na dłużej. Nawet mame zdołałam nawrócić i zaczeła się smarować tym olejkiem.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MariaKatarzyna Pokaż wiadomość
właśnie zainwestowałam w olejek herbaciany czekam na przesyłkę ma być dobry na blizny
O jakim mówisz? Możesz podać linka?
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-02-11 o 19:37
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując