Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-25, 19:19   #3030
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Myślę, że zamiast sie zamęczać możesz tymczasowo przyjąć LSu i grzebać w jej kosmetykach do makijażu i kolorach, czas sam to zweryfikuje moze zimą zejdzie Ci opalenizna i bedzie Ci łatwiej. Poza tym można sobie skakać, tu wziac coś od TS, od Ssu, tu od wiosny

A z tymi cechami nadrzędnymi bright vs light jest ciężko. To nie chodzi o to jak wyglądasz - czy jasno czy kontrastowo, ale co sie dzieje kiedy otoczysz się aurą jasności i świeżości-czystości. BS bardziej potrzebuje glow, nasycenia kolorów, typy light najlepiej wygladaja w jasnych kolorach wokół twarzy. Tym samym BS będzie lepiej wyglądać z fiolecie z wiosennej palety z błyszczykiem, różem, rozświetlaczem czymkolwiek. A taka kombinacja nie przysłuży się typowi light, który w ciemnym kolorze będzie przygaszony w porównaniu do jasnych kolorów przy twarzy.
Takie niuanse rozstrzygają porównania i zestawienia light też mogą dobrze wyglądać w fioletach wiosennych, ale nie tak dobrze jak w jasnych kolorach.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-06-25 o 19:21
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora