Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Forum - aplikacja na Androida
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-16, 06:50   #274
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Forum - aplikacja na Androida

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Witam!
Niestety "nowa zmieniona wersja" (jak można pięknie przeczytać w opisie w sklepie Play) jest dla mnie zupełnie nieprzydatna - od czasu aktualizacji powiadomienia o nowych postach praktycznie nie działają. Czasem dostanę najwyżej kilka powiadomień w przeciągu około godziny od otwarcia aplikacji. Jeśli w nią nie wejdę, to przez kolejne kilka godzin nie dostaję już ani jednego powiadomienia, choć w subskrybowanym wątku pojawia się np. 20-30 postów. Nie używam żadnych task killerów.
Nie podoba mi się też brak możliwości wyboru, które powiadomienia chcę dostawać - wcześniej były osobno subskrybowane wątki, zacytowano mój post, nowa pw...
Proszę o sprawdzenie problemu z powiadomieniami. Dziękuję

Telefon: Sony Z1 Compact (D5503)
Android: 5.1.1


Tak, zdjęcia nad tytułami wątków na pewno można wyłączyć, bo to zrobiłam. Opcje co do przeczytanych też mi się zdaje widziałam (jakieś pogrubione, wyszarzone czy coś takiego), ale nie jestem pewna, jak działa, bo nie stosowałam. Teraz już nie sprawdzę, bo odinstalowałam. Pogrzeb dobrze w ustawieniach. Pozdrawiam
No nie bardzo mi tym pomogłaś bo szukałam i nie znalazłam... dlatego zdałam konkretne pytania i sądziłam, że jakiś mod odpowie chociaż.... Dodatkowo mam pytanie jak wyłączyć te powiadomienia które co chwilę dostaje chociaż jestem wylogowana z aplikacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując