Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Melanotan--czyżby koniec solarium ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 11:33   #308
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez dorotkakotka0 Pokaż wiadomość
Widziałam już tą stronkę dawno lecz jakoś nie przemawia to do mnie bo te same etykietki są na melanotanie z polskich stron i mam jakoś obawy, po za tym na etykiecie z tego co mi wiadomo powinno być napisane stężenie, a tego na nich nie ma. Xlaseczka nie pierwszy raz zamawia z tego źródła więc musi być sprawdzone. Po za tym bez znaczenia skąd się zamówi czy ze Stanów,Australii lub Europy wszędzie działają oszuści i sprzedają szajs, chodzi o to aby źródło było sprawdzone i zawsze melanotan działał tak samo. (a nie jak to piszą niektórzy zamawiający z PL stron raz działa raz nie, czyli super loteria, jak się trafi tak będe opalona). Czyli mam nadzieję że mnie rozumiesz, nie można powiedzieć że w USA tylko trafi się na oryginał bo wiele osób też zostało oszukane na stronach z USA , ale i tak było na UK i PL. Więc nie ma na to reguły, trzeba zamawiać przez kogoś kto już parę razy zamawiał z danej strony/źródła. Tyle na ten temat z mojej strony. Pozdrawiam
Ja uzywalam melanotanu przez kilka lat wiec ☠☠☠☠☠☠☠ek bym nie pisala a stezenie ma napiasane jak najbardziej jak wiekszosc dobrych i sprawdzonych tylko,ze nie z przodu etykietki a z tylu etykietki normalnie bezproblemowo mozna sobie zadac pytanie sprzedajacemu i On udzieli takowej informacji.
Jak jestes taka pewna tego sprzetu z USA to mam nadzieje,ze czytalas na tamtejszych forach,ze wiekszosc ludzi zamawia z UK lub np z Australii a powodem sa wielkie biale plamy na twarzy a najwiecej rece i plecy,bol glowy i to dosc silny utrzymujacy sie przez czas stosowania preparatu,podwyzszone cisnienie i calkowity prawie brak apetytu ciekawe dlaczego
no ale jak chcecie przeplacac kase i narazac wlasne zdrowie dla kogos kto chce na Was zarobic to spoko

co do polskich stron .....moj maz zamowil pare razy chlopakom stad polski melanotan i jakos zadzialal i nie psioczyli na niego

nie zawsze to co nie polskie musi byc mega swietne....

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agness269 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie bądźcie głupie i nie dawajcie się nabrać, że z USA to cud ;] zanim zamówicie to poczytajcie trochę na innych forach o tym cud specyfiku z USA ;]
Kilka osób już do mnie w wiadomościach prywatnych napisało, że to wielka ściema, że ten jest lepszy z USA a cena 2 razy większa u osób, które to sprowadzają ;]
Zastanówcie się naprawdę zanim przepłacicie
Zgadzam sie

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

http://www.magicskinsolutions.com/

ta stronka jest rewelacyjna i komenty mozna poczytac
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując