Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-25, 11:27   #4425
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mam pytanko essiakowe - czy kojarzycie sklep ezebra? mają tam - fakt, ze ograniczone, ale MEGA tanie essiaki w stylu np ten jest za niecałe 15 zł.
Jakis czas temu zamowilam tam i kurcze - nie wiem czy to konsystencja danego lakieru, moja autosugestia czy co, ale jakos cos mi nie gra z tym lakierem. Za rzadki jakis... trzyma sie niby ok, ale na mnie 90% lakierow sie trzyma. Wtedy kupilam 3 butle, teraz znow z 1 strony mnie kusi, z 2 strony jakies obawy mam i zastanawiam sie czy ktoras z Was cos tam moze klikala i jakie sa jej odczucia?
A czy te Twoje z ezebry nie mają czasem cieńszego pędzelka niż te z naszych sklepów? Bo zauważyłam, że te z cienkim pędzelkiem gorzej malują i mają gorszą konsystencję niż te z szerokim.
Ja kupowałam na ekobieca.pl i dostawałam różne - zarówno z cienkim jak i szerokim pędzelkiem - te z cienkim były gorsze jakościowe, te z szerokim identyczne do tych kupowanych w Superpharm.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora