Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-21, 12:31   #237
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Tak, myślę, że w 3/4 jest to wina rodziców tych dziewczyn, których nie ma całymi dniami w domu, bo pracują, nie interesują się dziećmi, nie przychodzą na zebranie, a potem płaczą, bo córeczki zeszły na złą drogę. Pfff. No u Nas to niestety większa paczka jest tych wrednych dziewczyn, niemal cała klasa jest za nimi... Nie wiem, co oni w nich widzą.
No tak, ja gimnazjum skończyłam 11 lat temu. Wtedy już bywało nieciekawie, ale jaszcze nikt nauczycielom kubłów ze śmieciami na głowę nie wkładał... Za "moich czasów" takie teksty to raczej od wyfiokowanych różowych panienek leciały, takich bardziej w klimacie Paris Hilton niż młodej gangsty... A teraz jak patrzę na niektóre 15-latki... matko... kłótnie o chłopaków, wydzieranie sobie włosów, wyzywanie od k*rew, rachu ciachu pazurami po twarzy... Tia...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora