Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 15:20   #3864
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Nie mam czarnych, tylko brazowe, jestem srednia blondynka. I ewidentnie byly tam strzaly...
Za słaba moc, tak jak u mnie na górnej wardze. Pierwszy zabieg prawie nic nie czułam i efekty marne. Tak myślę. Dzwoń, tym bardziej jak 2 partie były robione.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Też się cieszę, może moc była wysoka, ale nie wiem jak dokładnie, skórę miałam mocno czerwoną po zabiegu ale mimo tych krostek nie narzekam bo wolę się ciut pomęczyć a widzieć efekt. Pewnie też nie pomogło to, że dzień był bardzo słoneczny, posmarowałam się filtrem 50 ale słońce mimo wszystko mogło zadziałać na taką rozpaloną skórę.

Teraz się trochę martwię bo już zaczynają odrastać w większej ilości włoski a dopiero co minęły 4 tygodnie Chyba że jeszcze wypadną :P
Ja bym nie liczyłam, że jeszcze wypadną. Na brodzie skubane szybko odrastają, moja ciocia latała raz w miesiącu na zabiegi. Grunt, że są efekty W dniu zabiegu i kilka po lepiej unikać słońca, ja też stosuję spf 50 ale w tych dniach się chowam. Lepiej nie kusić losu.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując