Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - salony manicure/pedicure - myśli zebrane
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-03, 11:57   #14
aniolek1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Och widać, że konkurencja się oburzyła
W moim odczuciu cena w Magic Nails jest bardzo adekwatna do jakości.
Nie jestem stylistką, jestem klientką... Odwiedziłam już wiele salonów i kosmetyczek przedłużających rzęsy i paznokcie. Wiele z nich oferuje usługę bardzo średniej jakości. Wiadomym jest że jeśli cena jest niska to stylistka na czymś musi oszczędzać np. na jakości materiałów na których pracuje ect. Bo nie uwierzę, że którakolwiek z dziewczyn będzie pracowała 1,5 -2 godz za 40-50zł zysku Nie oszukujmy się w tym przypadku bardzo często cena czyni jakość i odwrotnie. W Betty's Magic Nails zawsze mam pewność że paznokcie mam zrobione na najwyższym poziomie, materiały których używa są zawsze renomowanych firm o bardzo wysokiej jakości. W moim odczuciu wolę zapłacić 20-30 zł więcej i mieć pewność, że będę w 100% zadowolona z usługi.....

Ponadto, co do przedłużania rzęs... Pokażcie mi chociaż jeden salon, chociaż jedną kosmetyczkę która zakłada rzęsy Xtreme Lashes taniej niż w Magic Nails?! Zwiedziłam już kilka miejsc przedłużając rzęsy i wiem na 100% że u Betty jest najwyższy stosunek jakości do ceny. Oczywiście zaznaczam, że metoda i materiały Xtreme Lashes są w moim odczuciu bezkonkurencyjne i nie zdecyduję się nigdy więce założyć rzęsy innej firmy (mam złe doświadczenia). Nie oszczędzam na swoim zdrowiu i urodzie, dlatego decyduję się tylko na sprawdzone produkty i sprawdzone stylistki... Magic Nails jest w moim Top 3. Nie sugeruję się ceną (która moim zdaniem jest bardzo zdroworozsądkowa) ale jakością usługi i moim spokojnym sumieniem.
aniolek1981 jest offline Zgłoś do moderatora