Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - salony manicure/pedicure - myśli zebrane
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-06, 09:18   #18
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: salony manicure/pedicure - myśli zebrane

Witam wszystkie koleżanki
kitka_25
Zgadzam sie z Tobą, że w Piasecznie to najlepszy salon. Jeszcze rok temu mieszkałam w Piasecznie i korzystałam z usług Pani Kingi (jeśli dobrze pamietam imię).Salon godny polecenia.

Obecnie mieszka w Warszawie i jak czytam co koleżanki wypisują na pracę Pani Beaty ( obecnie korzystam z jej usług) to trochę smutno mi się robi.
Jest moim zdaniem profesjonalistką w tym co robi, ale rozumiem też Was dziewczyny.
Z tego co wiem to ona nawet nic nie wie, że się tu o niej pisze, bo ona nie ma czasu na pisanie na forach.
Ja mam paznokcie żelowe już od 10 lat i wiem jak wyglądają łopaty i płaski franch. Wiem też jak wyglądają źle zrobione paznokcie. Po 10 latach praktyki z różnymi stylistkami uwierzcie mi że mam doswiadczenie.
Ale to chyba nie jest temat tego wątku, wiec skoro mam przyjemnosć z profesjonalistkami to może któraś z Was zna firme Nail Tek ( nie wiem czy poprawnie napisałam nazwę), bo potrzebuje coś polecić mojej mamie. Chciała bym znać Waszą opinie na ten temat.
Słyszałam ze jest to dobra firma.
Paznokcie są oczywiscie naturalne, twarde, ale łamliwe i prążkowane. Ponieważ moja mama mieszka w małej miejscowości i nie chce słyszeć o wizytach u kosmetyczek, więc musze jej jakos pomóc na odległość.
Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie. Z góry wielkie dzięki
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora