Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zmarszczki pod oczami 30-latki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-23, 12:10   #25
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
Witam! Ja mam 32 lata i na razie ani jednej zmarszczki. Naprawdę. Czemu to zawdzięczam?
Stosowaniu niezbyt "skomplikowanych" kosmetyków (tzn. z najprostszym składem), nie stosowaniu kremów pod oczy, które tak naprawdę w niczym nie pomagają, nawilżaniu skóry od wewnątrz, czyli piciu co najmniej 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej dziennie oraz "jedzeniu" capivitu. Co do kremów pod oczy to znajoma farmaceutka, specjalizująca się w kosmetyce powiedziała mi, że kremy pod oczy to dokładnie to samo, co zwykłe kremy na twarz, tyle, że o obniżonym działaniu. Jeżeli więc Wasza skóra pod oczami nie reaguje uczuleniem na krem, który stosujecie na twarz to nie stosujcie kremów pod oczy tylko zwykły krem. Naprawdę wystarczy. Stosowanie zbyt dużej ilości kosmetyków przynosi więcej złego niż dobrego. Delikatna kobieca skóra nie lubi też zbytniej opalenizny oraz dymu papierosowego. Jeżeli potraficie z tego zrezygnować, a dodatkowo zainwestować w dobry, ale prosty kosmetyk to myślę, że zmarszczki będą pojawiać się później niż u innych równolatek. Celowo nie podaję konkretnych kremów, bo niestety każda z nas jest inna i każda inaczej toleruje dany krem. Proście o próbki i próbujcie. Najlepiej kosmetyki apteczne. Pozdrawiam i życzę... gładkich buź przez długie, długie lata
Co do wody to sie zgadzam, w ogole skora lepiej wyglada ( nie tylko twarzy) i warto sie zmobilizowac.
Po kilku latach stosowania nawilzajacych kremow pod oczy, chyba bym sie troche bala przerzucic na "zwykly" krem, nie wiem, moze obawialabym sie pogorszenia stanu skory. Hmmm Moze jakies podpowiedzi, a propo tych " zwyklych" kremow?
Kosmetyki apteczne - tez sie do nich przekonuje, zwlaszcza produkty firmy LRP i Avene Kilka razy uratowaly mnie z opresji ;-)
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując