Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-26, 21:41   #4105
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Miałam przyjemność uciąć sobie miłą pogawędkę z Panią Stanką w samolocie jak leciałam do Zurichu w ubiegłym roku. Ona też leciała ze znajomą i siedziałyśmy obok siebie Byłam w szoku jak na nią patrzyłam, bo nie miała na sobie grama makijażu - nic, zero ! A jaką piękną cerę ma...Szczuplutka też jest bardzo. I bardzo sympatyczna
Łooo Ale fajnie Zazdroszczę kobietom pięknej, bezproblemowej cery... co ja bym dała za taką ...
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


hehe no ale przez jazdy musze sie zwolnic we czwartek z cwiczen i w piatek z calego dnia:/
ale mam nadzieje, ze jakos mi pojdzie
musisz ze soba pale wozic
Pójdzie pójdzie Będzie dobrze
Chyba wezmę klucz francuskijakiś duży i faktycznie zacznę z nim jeździć Bo w Lublinie jest takie chamstwo na drodze, że OMG.. Nie widziałam w innych miastach chyba takiego. Wczoraj się w****łam niemiłosiernie, bo jakiś ******* instruktor L-ki nie dość nie wymusił na mnie (jechał bez kursanta), jechał baaardzo szybko dość niebezpieczną drogą, to jeszcze nagle mi przed maską zmienił pas z prawego na lewy (na który akurat wjechałam). Ech... Gdzie jest policja ja się pytam?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak, bardzo fajna jest Podtrzymywała mnie nawet na duchu bo ja się potwornie boje latać, opowiadała mi różne swoje przygody jakie miała w podróży, gadałyśmy o "Czasie honoru", który namiętnie oglądam, a ona tam miała dużą rolę w drugiej serii i takie tam Miła
Ten totalny brak makijażu mnie tez zachwycił. Ja tu w pelnym rynsztunku, choć od niej sporo młodsza, a ona jak nastolatka.
Odkąd zobaczyłam kilka takich dobrze utrzymanych kobiet, z małą ilością makijażu, sama zaczęłam się mniej malować Teraz na co dzień głównie używam fluidu Vichy+ korektora+ tuszu. Cienie itp. na jakieś większe okazje
Widziałam raz Reni Jusis na żywo- BOŻE! Jakie ma piękne włosy I taka drobna jest
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora