Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NeoStrata - kosmetyki z kwasami PHA i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-26, 22:17   #18
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: NeoStrata i m.in. ich patent: KWASY POLI-HYDROKSYLOWE (PHA)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dobre Erato .
Odpowiedź brzmi - to co Andie McDowell zachwala w telewizyjnej reklamówce kremu przeciwzmarszczkowego L'oreala - i chyba nie jest to dobra rekomendacja.

Nie obejdzie się chyba bez testowania retinu-a i zoracu.

Masz inny pomysł kochana? Diacneal ostatnio znów mnie zmasakrował
Dalej w opisie tego kremu stoi, że chodzi o "acetat retinolu", który się w naskórku "przekształca" w czysty retinol. Jak dotąd wszystko, co zawierało czysty retinol, na mojej skórze nie dawało żadnego efektu poza podrażnieniem (naczynka ). Tak więc retinol mnie nie pociąga, w szczególności za taką cenę (to podobnie jak z kosmetykami Environ, niby super skuteczne, ale bazują tylko na retinolu i na palmitynianie retinylu, a ceny że ło jezu!)
No więc droga Katuniu wygląda na to, że nie ma jak tretinoina albo tazaroten. Ja się noszę z zamiarem wdrożenia Zoracu, bo Retin ponoć zapychaczem jest Mam też parę próbek Diacnealu, chociaż ja zamierzam walczyć retinoidami z bliznami potrądzikowymi, a zatem retinaldehyd to za mało. No wiec nie mam żadnych odkrywczych pomysłów
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując