Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-13, 11:51   #1188
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
mowie o owym oleju kokosowym.. oba nie sa rafinowane chyba.
ja tylko parachute uzylam, nie wiem czy mi nie beda sluzyc te rafinowane, ale raczej wole unikac. a co do parafiny to dalej nie wiem czy nafta kosmetyczna jest pod tym wzgledem.. pod wzgledem zawartosci parafiny 'mocno nasycona i skzodliwa'. gubie sie w tematach natury i mam tego dosc wrecz bo jest tyyyle informacji :O


Przepraszam ,ale wynika to z mojego niedoinformowania, więc nie wiem o co kaman? Czy Vatika też produkuje olej kokosowy 100%? Widze w skladach produktów tej firmy napotkanych w google parafine na 1 miejscu. A Efavit nie ma czegoś takiego w ofercie. Mowa byla o 100% oleju kokosowym nierafinowanym, bo taki przeprzyjemnie pachnie kokosem i jest bardziej wartościowy od rafinowanego. Cieżko taki dostać w cenie, którą wlaśnie Efavit oferuje. Nie za bardzo rozumiem porównania z Vatiką. I ogólnie rzecz ujmujac nie chodzi tylko o pielęgnację wlosów, ale o wszystko, także np smarowanie tym kanapek

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
dzisiaj przy przeglądaniu poczty wpadł mi w oko taki link:
"Informacje o produktach wyświetlonych poniżej pochodzą z europejskiego systemu wymiany informacji o produktach niebezpiecznych RAPEX.
Obecność produktu w bazie nie jest tożsama z zakazem jego sprzedaży na rynku Polskim.
Opisy produktu i potencjalnych zagrożeń mają jedynie charakter poglądowy i nie są w żaden sposób autoryzowane przez operatorów systemu RAPEX"

http://www.ksiz.pl/produkty-niebezpi...ia/6,chemiczne


to jest po prostu żenujące

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez fozzi Pokaż wiadomość
Korahdzięki skład rzeczywiście ciekawy, oby Ci służyło może się skuszę, ale jedyne co mnie przeraża to parfum tak wysoko w składzie, mam wrażliwą i alergiczną cerę muszę uważać na takie rzeczy
lulaluna a może spróbuj oleju z korzenia łopianu? wzmacnia cebulki włosowe, poprawia wzrost włosów, silnie regeneruje

Podobno perfumy nie są pochodzenia syntetycznego, AA ECO nie zawiera tez olejków eterycznych. Tak pisze na opakowaniu. Wejdź na wątek o naszych zbiorach. Wrzucilam tam dzisiaj fotke tego co na opakowaniu pisze. tak wiec jest wielka niewiadomą, co kryje się pod terminem "Parfum".
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując