Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-27, 21:28   #3221
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
A ja się dalej kwaszę salicylem i tak dobrze mi z nim, że na samą myśl, że latem (albo nawet i wcześniej) będę musiała przestać, to aż mi mina rzednie. Znowu wszystko co sobie wypracuję zimą, latem szlag trafi.
Ja też, inne kwasy mnie teraz nie interesują, kusi mnie tylko jakiś fajny gotowiec z salicylem, a jest ich mało i są drogie, ale chyba sobie za jakiś czas sprawię, bo w porównaniu z AHA salicyl jest naprawdę upierdliwy we współpracy.
Na razie nie wiem, jak długo będę chciała go używać, faktem jest, że odkąd go mam niespodzianki pojawiają się rzadko, głównie przed okresem coś tam głębiej w skórze się próbuje wykluć, ale wtedy zabijam dziada maścią ichtiolową (wstyd mi, że przeżyłam ponad 30 lat nie wiedząc o jej istnieniu). Niestety przetłuszczam się ciągle tak samo mocno, z tym to już się chyba nic nie da zrobić
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując