Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 15:02   #3238
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Czesc!
tydzien temu zaczelam moja przygode z kwasami, Zaczelam od migdala 10% w niedziele zauwazylam ze skora na skrzydelkach nosa mi sie luszczy ale to by bylo na tyle. Mam tez wrazenie ze cala twarz wygladala troche gorzej ale bez luszczenia. I teraz moe pytanie czy moge powotrzyc zabieg w ten czeartek? (tydzien po poprzednim) dodam ze nie potrafie odpowiedziec na pytanie czy skora sie zregenerowala bo nei wiem co to dokladnie znaczy, nie mam zadnego juz luszczenia ani zaczerwienien.
Drugie pytanie jest czy moze powinnam zwiekszyc stezenie do 15% lub trzymac migdala dluzej (poprzednio bylo krotko ze wzgledu na strach - jakies 3-4 minuty
jeśli skora wygląda ok to możesz powtórzyć
zwiększyłaby stężenie na 20% czas 10 minut (mnie migdał bardzo mało podrażnia ale nie wiem jak będzie z Tobą, ogolnie to bardzo delikatny kwas ja robię 40% na 15 minut i jest lekkie zaczerwienie )
jaki masz migdał tzn. jakiej firmy?
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując