Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 17:44   #2228
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jak kładziecie minerały na filtr, by go nie zetrzeć? Poprzez stemplowanie się nie da, żeby wyglądał ładnie, trzeba to rozcierać
Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle nie wyobrażam sobie jak można nakładać na filtr cokolwiek poza pudrem matującym i różem, szczerze zazdroszczę dziewczynom, że potrafią nałożyć na filtr pełny makijaż
U mnie wybor jest prosty, albo filtr albo podklad. Na filtr nakladam puder matujacy i roz. Podkladu nie potrafie, wyglada to strasznie.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Kurcze, pierwsze słysze, żeby się takie cuda działy z różami. Od lat używam różu z Golden Rose w kolorze Hot Pink i nie mam z nim żadnych problemów, na filtrze wygląda nawet lepiej niż bez Teraz mam go ochotę zmienić, ale tylko dlatego, że już znudził mi się kolor

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A może to tylko na Pharmacerisach tak się robi Bo Chimay pisała, że jej tak się robi na filtrze Pharmacerisa, ja natomiast używam podkładu kryjącego tej marki z spf 20 ale wcześniej używałam podkładu Gosh x-ceptional (mój hit wszechczasów) i w sumie też na nim róże zmieniały odcień, ale rzadziej.
Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Tyle że ja też używam tego Pharmacerisa, wcześniej miałam Ziaję matującą, ale na niej to nic nie dało się testować - pędzel od razu przyklejał się do twarzy na amen Może jakiś składnik różu reaguje z filtrem skoro z mineralnym AM nic się nie dzieje?

Z ciekawosci sprobuje z beznadziejnym Vichy, ale jak na razie tylko Romantic AM sie nadaje - inne odcienie Annabelle Minerals takze ciemnieja. Z tym, ze juz predzej pozostane przy tym jedynym rozu niz zmienie filtr, moj limit porazek na ten rok jest bliski wyczerpania, wiec wole pozostac przy bezpiecznej opcji. Zwlaszcza, ze pytalam o probki filtrow barwionych w aptece i dali mi tylko mineralny kompakt Biodermy w odcieniu golden - bez probowania wiem, ze nie dla mnie. Ani SVR barwionej ani Eucerinu nie maja.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie róże różne pomarańczowieją i bez filtra, a póki co sprawdza się Róż z Yves rocher i piękny ma kolor, mam "Promienny róż", chciałam wziąć ten "jasny róż", ale mnie ostrzeżono ( kupowałam przez internet), że jest bardzo delikatny, jaśniutki, dobrze widoczny tylko na porcelanowych, najjaśniejszych karnacjach. YR ma fajne promocje, ten róż można czasem dostać nawet gratis przy zakupach.
a pomarańczowieje mi wiele dobrych różów, np Bourjois, niby szlagier, a każdy jeden kolor na twarzy zamienia się w cegłę. Podobnie Amilie i Paese arganowy, nie dość, że kameleony, to w dodatku znikają z twarzy, albo plamy się robią.
O, ten najjasniejszy moglby mi pasowac, bo w takie wlasnie celuje, dla mnie wiekszosc rozy na rynku jest zbyt jaskrawa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora