Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-02, 21:20   #4555
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ranka a polecisz jakąś dobrą turbo nawilżającą maseczkę i odżywczą?
Ja nie Ranka, ale polecam tę, ratuje wszelkie moje podrażnienia i skóra rano jak dupcia niemowlaka

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Dla mnie bardzo fajne te nowe zele i balsamy slicznie pachna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

A jak z konsystencją? Taka sama woda jak wcześniej PN czy gęstsze jak JDM?
Jak dla mnie te nowe żele lepsze zapachowo niż stara seria, stara seria mnie podrażniała, a ta nowa jest bardzo ok Ja bym je uplasowała względem odżywiania i konsystencji jako lepsze niż żele UMaJ, ale troszkę gorsze niż te kremowe JDM. Dla mnie najładniejszy zapach to mango z kolendrą, a na 2 miejscu kokos (względem starej serii PN mniej sztucznie pachnie )

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Mnie tez podpasowal ich krem bb. Czekam na ich kolejne promo zeby zrobic zapasy
A który to krem?

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Coś się dzieje niedobrego z tą S. wczoraj dostałam ankietę o zakupach w S. z Złotych, gdzie nie dostałam ani jednej próbki i była to jedna z nielicznych wkurzających rzeczy podczas tej wizyty. Pojechałam po nich mocno i długo nie będę wracała do S. Jak dostanę bon urodzinowy, to wykorzystam go razem z VIPami i tyle mnie widzieli w tym sklepie DO KOŃCA ROKU
S. w Złotych to najgorsza S. w Wawie, tam w ogóle się nie opłaca chodzić, ani na testy, ani na zakupy. Za to polecam S. w CH Ursynów i panią Ulę, strasznie fajna babka. Tylko że to mała S., więc nie wszystko w niej jest

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używałyście tych czekoladowych bronzerów TF? Robią plamy? Coś mi się obiło o oczy, że nie są najlepsze jakościowo a teraz będę miała w domu 4
Dla mnie te bronzery są idealnym kolorem do głębokiego konturowania

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja sobie założyłam tindera i teraz łapie anakondy jak pokemony .
Założyłam z ciekawości tak naprawdę, jak na pudlu przeczytałam, że Tomek Kammel sobie go założył i myślałam, że na niego trafię Już nawet sobie stopy specjalnie pielęgnowałam na tę okazję A tutaj same anakondy co by już bez powitania zamaczać chciały Tak na dobrą sprawę w 48h znalazło się z 50 ładnych, z 50 mięśniaków i 1 osoba, z którą dałoby się porozmawiać

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny wlasnie robie porzadek w probkach i miniaturkach. Jestem przytloczona ich iloscia i nie wiem co z nimi zrobic. Na allegro nie chce mi sie wystawiac bo musialabym pisac z osobna opis kazdej rzeczy... Moze ktos chcialby potestowac i je wykorzystac, bo u mnie na pewno sie zmarnuja?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ja bym może i chciała, ale ja na wakacjach to nawet nie wiem co bym miała na wymianę

I pozdrawiam z urlopu nad naszym morzem, a co kąpałam się w 18 stopniach I zarywa mnie pan od lodów (Never, bez skojarzeń! ) - ale on na 18 max wygląda, więc na moje prawie 30letnie oko toż to już prawie pedofilia
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora