Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 21:18   #4674
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Emka_Cafe Pokaż wiadomość
Jak mi przykro czytając to właśnie kilka godzin temu zamówilam go Napisałam własnie meila aby móc zrezygnowac, niestety pieniadze przelane Moja cera nie dośc, ze kapryśna to praktycznie wszystko mnie zapycha, własnie jestem w trakcie stosowania kremu effeclar duo, jedyny który o dziwo mnie nie zapycha wrecz przeciwnie, ile ja już pieniedzy w bloto wyrzucilam kupujac coraz to nowsze kremy i jezeli nie uznaja mi rezygnacji kolejne 65zl stracone;(
hmmm... a skad twierdzenie ze cie praktycznie wszystko zapycha? dam sobie reke obciac ze jest to jeden lub 2-3 składniki powtarzajace sie w rozny kremach...ale nie patrzysz na sklady(wnioskuje rowniez z zadanego pyt w tym watku) i tak naprawde nie wiesz co cie zapycha. przejzyj sklady kremow ktorych uzywalas i sprawdz jakie skladki sie powtarzaly z tych najczesciej powodujacych zapychanie - gdzies na wizazu chyba sa nawet wypisane takie skladniki, a testujac/ kupujac nowy krem poprostu ich unikaj.
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora