Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ja, mój chłopak i jego była..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 09:54   #28
ByZapomniec
Raczkowanie
 
Avatar ByZapomniec
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 39
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ta teoria ma trochę fałszywe podstawy. Skąd wiesz, że kocha? Słowa się nie liczą, jeśli nie idą za nimi czyny. Mówi o Tobie jak o żonie, mami Cię pięknymi słówkami, a potem siada do kompa i sprawdza, czy jego była już kogoś ma
WŁAŚNIE I TU TKWI MÓJ PROBLEM bo pomimo tego, że widzę to wszystko (kiedy on nie zdaje sobie o tym sprawę).... to my ogólnie mamy udany związek na początku często się kłóciliśmy teraz prawie w ogóle..tylko te moje fochy patrząc na związki innych to nasz jest b. udany...nigdy nie wychodzi z chłopakami na imprezy ponieważ o to go poprosiłam, znam już całą jego rodzine .. i wiele innych jest kochający po prostu...no ale te wszystkie sytuacje z jego eks... nie wiem co już myśleć muszę tez zaznaczyć, że ON JUŻ WIE o tym, że widziałam te wiadomości co pisał....często mu to wypominałam i powiedział, że to nie ma sensu jak tak będę robić.. że z tym koniec to już było..

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
Kiepsko to wygląda, współczuje Tobie bo żyjesz w jej cieniu, nie dałabym rady w takim układzie i dziwie się że Twój facet tak świadomie Ciebie krzywdzi, ma świadomość swoich uczuć a okłamuje Ciebie? to bardzo nieuczciwe..... on sam zresztą też robi sobie krzywdę......to wszsytko jest bardzo toksyczne...porozmawiajci e szczerze o tej sytuacji...
może po prostu został b zraniony rozpamiętuje i w ogóle.. ale mnie tez kocha widzę to po tym co robi i jak się zachowuje (chociaż na początku było w ogolę inaczej) a może i ja sama siebie okłamuje
__________________
`Tell me why are we, so blind to see
That the one's we hurt, are you and me
.
ByZapomniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując