Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 22:51   #3456
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziękuję za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
A to Twoje pierwsze kwasy? Ja miałam straszny wysyp ale po AHA, gdzieniegdzie takie gule jakich nigdy u siebie nie widziałam, po dwóch tyg. ustało. Ja bym jeszcze się wstrzymała z odstawieniem, wysyp może podobno potrwać nawet 4 tyg. Cera pewnie się oczyszcza.
Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Właśnie o to się rozchodzi, że wszystko wychodzi na wierzch (dosłownie) i powinno się powoli ładnie uspokajać. Ja bym jeszcze używała, właśnie do czterech tygodni jak wyżej zostało napisane. Uszy do góry!
Nie są to moje pierwsze kwasy, rok temu miałam wykonywaną serię kwasem pirogronowym u dermatologa, wtedy miałam dopasowaną przez lekarza całą pielęgnację, wysyp był niewielki, a efekt rewelacyjny! Niestety koszty były bardzo wysokie (160 zł kwas + koszty kremów, żeli...). Po około pół roku gdzieniegdzie zaczęły mi się pojawiać wypryski, trafiłam do innego lekarza, który przepisał mi maści, po których znów nastąpiła katastrofa. Skuszona ofertą promocyjną zdecydowałam się na kwasy u kosmetyczki, miałam serię 3 (glikolowy, pirogronowy), aczkolwiek były one w bardzo niskim stężeniu i nakładane na krótki okres czasu, tak, że nie było zbyt dużych rezultatów. Stąd wpadłam na pomysł, żeby rozpocząć przygodę z kwasami w domu, zaczęłam od tego kremu, stosuję do 4 dni i przeraża mnie ten wysyp, zaczynam się łuszczyć, ale boję się tego, że będzie coraz gorzej i tego, że na mojej i tak już pełnej przebarwień cerze pojawia się nowe...

Myślałam też o toniku AHA/BHA, ale nie chcę przesadzić, a moja obecna pielęgnacja wygląda w ten sposób:

Rano: mycie twarzy Białym Jeleniem (zamierzam zmienić na Aleppo, aczkolwiek obecnie brak mi funduszy...), krem Cethapil, filtr barwiący La Roche Posay i na to makijaż
Wieczorem: demakijaż, mycie twarzy Białym Jeleniem i krem AZELO/BHA

co myślicie, co dodać, zmienić? Z góry dziekuję za porady
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując