Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-06, 16:05   #187
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Zawiesiłam teraz oko na tym sklepie wyszukanym przez Beeets Brasilnatural. Mają bardzo interesującą serię do cery tłustej "pepe coś tam", właśnie taka niskotłuszczowa się wydaje ale to serum Florame jest cudne i nad nim poważnie rozmyślam, skład serum Weledy z granatem też mi się podoba.
Oprócz tego bardzo lubię wodę micelarną dla dzieci Alphanova bebe, bardzo delikatna i radzi sobie z makijażem, lubię płyn Sylveco, ale uważam, że Alphanova jest mimo wszystko lepsza, jeszcze łagodniejsza. Lubiłam też i chyba wrócę do Logony białej ziemi wulkanicznej z kwiatem lotosu, no i kolagen marki Bingo i czasem jakieś mydełko, tak ze 2 razy w tygodniu, nie częściej. To, które teraz mam Plantlife jest świetne, ale super też było np Bioaromy różane, H&W waniliowe ( wszystkie wymienione poznałam dzięki Beeets, to nasza specjalistka od mydeł i ja to potwierdzam, bo czego by mi nie przysłała w kostce, to jest dobre po świetne).

Generalnie miałam więcej ulubieńców, np Aubrey Organics, Living nature, Ikove, ale niestety świat się zmienia, a wraz z nim składy i ceny i pojemności kosmetyków, dostepność lub w ogóle znikają z rynku Obecnie jestem na takim etapie, że trzymam się sprawdzonych i niedrogich produktów, tak mam z mleczkiem Avalon, serumem Alterry, maską i odżywką Alterry, czy chociażby szamponami Equilibry (nie są 100% naturalne, ale bardzo dobre) a po nowości to tylko od czasu do czasu sięgam, jak jest jakaś fajna okazja, a mnie się wstępnie coś spodoba Całe zakręcenie i fascynacja w odkrywaniu nowości jakoś mi minęły, za szybki był przerób na początku Moja cera nie lubi eksperymentów, jest mimo wszystko wrażliwa.
Sklep http://brasilnatural.pl/pl/ potrafi skusić Ja mam już dużą listę

Florame jest fantastyczne. Fajnie, że znalazłam serum dostępne w Polsce, bo inne świetne (np. Eco. czy Jeffrey James Botanicals) poznałam dzięki tk maxx, więc dostęp ciężki na co dzień.

Dziękuję ci za miłe słowa Ale sama jestem zaskoczona, że udało mi się odkryć tyle mydlanych perełek. Szkoda tylko, że wiele z nich tak trudno dostępnych

Ja też żałuję, że nie mamy dostępu łatwego do Living Nature i zachwalanej marki przez ciebie Ikove, którą bardzo bym chciała poznać.

Rozumiem cię bardzo dobrze z tym przemiałem kosmetycznym. Jak sobie przypomnę początki, to aktualne ilości to skromna kolekcja. Początki były aż zbyt obfite, ale dało to do myślenia. Teraz wolę się delektować kosmetykami na spokojnie

Oglądałam ostatnio na żywo mydełka http://www.enklare.pl/produkty/myd%C5%82a
i wyglądają ciekawie, choć nie aż tak bardzo, żebym je musiała od razu mieć.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-10-06 o 16:06
beeets jest offline Zgłoś do moderatora