Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 10:00   #4010
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd jesteś ale strasznie drogo płacisz. Ja robiłam nogi już jakieś 2 lata temu ale nie płaciłam tyle a robiłam w Warszawie. Teraz mam zamiar zrobić zabieg przypominający bo już zaczęły odrastać a powinnam to zrobić rok temu. Przegapiłam i chyba będę musiała kilka razy jeszcze zrobić. Nie mam bardzo ciemnego owłosienia, wręcz przeciwnie... cienkie i ledwo je widać. A efekt miałam już po pierwszym zabiegu fajny. Zrobiłam 6 zabiegów ale do tej pory miałam spokój. Pod pachami do dziś nie mam nawet meszku. Tylko na nogach i lekuchno na bikini zaczęły odrastać. Nie wiem czy nie szkoda kasy bo bardzo drogo płacisz. Jeśli chcesz to dam Ci namiary tam gdzie ja robiłam. Ważne jest na jakim sprzęcie robisz ale jak osoba wykonująca zabieg jest laikiem to żaden sprzęt nie pomoże. Jeśli nie miałaś efektu po 4 zabiegach to może trzeba zmienić Panią która ci to wykonuje.
Może to cena za całe nogi ? Uda+łydki i kolana. Jeśli tak to wcale nie tak dużo.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując