Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 13:36   #208
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Ash
Noor, kupilam to wszystko, bo chyba to z grubsza polecasz na poczatku wątku oleńce
capivit sun system biore, to chciałabym sie mimo filtrow opalac troche latem.
Faktycznie wyszlo tego duzo, ale dobierajac ten zestaw korzystalam z rad opisanych w tym watku. Nie wiem z czego powinnam zrezygnowac, a co dodac. Myslalam, ze Salfazin jest mi potrzebny nie zamiast czegos, a raczej plus to co biorę.
I wystarczy, a Ty ciągle chcesz coś do tego jeszcze dołożyć (z tego, co polecałam łykasz tylko Biogal i MSM - na temat tego ostatniego zreszta nie mam wyrobionego jeszcze własnego zdania - osobiście jakoś nie widzę efektów u siebie i sama chyba na razie skończę na drugim opakowaniu).

Cytat:
Napisane przez Ash
A ten Methovit to ja cenowo wypada do MSM Olimpu, który chyba jest najtanszy z MSMów?
Ale to nie jest to samo, co MSM.
Methiovit, to preparat złożony z metioniną (aminokwasem siarkowym), choliną i witaminami z rupy B, którego głównym wskazaniem są schorzenia wątroby. Ale Łuskiewnik/Różański opisuje, że dobre wyniki uzyskał stosując go przy łojotoku i tradziku. Jest (a przynajmniej był) tylko na recepte i kosztuje chyba coś ok. 15 zł/60 tabl.
http://katalog.polfa.waw.pl/product....od_id=90&hot=1

Mationina (100 mg) jest też w kapsułkach Revalid i OLIMP Fat Burner Plus

Natomiast MSM zawiera metylosulfonylometan - organiczną postać siarki.



Jeśli interesuje Cię moje zdanie na ten temat, to ja bym na Twoim miejscu została już przy tym Humavicie, Biogalu i albo dokończyła Capivit i dopiero wtedy ewentualnie zamieniła go na Salfazin, albo została już przy Capivicie (on ma całkiem przyzwoite dawki i jeszcze witamine C i selen w składzie) i dokupiła sobie jeszcze do niego jakiś cynk w dawce 15-25 mg i ewentualnie witaminę B6. A jeśli uważasz, że Ci naprawdę służą to jeszcze i przy MSM i CLA, a dopiero jak to wszystko po jakichs 4 miesiącach nie da żadnych efektów rozejrzałabym się ewentualnie za możliwością zakupu Biotyny po 300 mcg.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując