Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 13:15   #466
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny kochane jesteście. Ja to jestem tym wszystkim przerażona, a teraz jak Melina piszesz, że mogę śmiało brać poziom 9 to jeszcze bardziej. A z tym czasem trzymania, to dobrze rozumiem, że nie mam absolutnie trzymać tyle ile zaleca producent, tylko patrzeć kiedy zacznie robić mi się kolor, który by mi odpowiadał, i wtedy zmywać?

I jeszcze jedno pytanie, w wielu paletach pojawiają się teraz kolory naturalne lecz pogłębione/intensywnie naturalne - byłyby lepsze w moim przypadku, czy jednak szukać wśród tych podstawowych naturalnych?
Dobrze rozumiesz, własnie o to mi chodzi - kontrolujesz kolor i kiedy tylko jest ok to BARDZO DOKŁADNIE zmywasz wszystko z łepetynki
Co do pogłębionych naturalnych, jeżeli masz na myśli te z podwójnym zerem po przecinku np. 8/00 to one również będą dobre, wychodzą zazwyczaj bardziej intensywnie, a ciemniejsze odcienie mogą wychodzić ciemniej niż te niepogłębione (np. 6/00 może być ciemniejszy niż 6/0).

Cieszę się, że mogę Ci pomóc, z ta myślą zakładałam ten wątek. Poza tym śledzę Twoją przygodę z włosami już od początku, więc bardzo trzymam kciuki żeby Ci się udało
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując