Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 09:58   #20
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Byłoby fajnie, gdybyś wiedziała, bo o to właśnie chodzi. Nie kolory, które lubisz, ale które ci pasują. Ja np. nie lubię jasnych i delikatnych, ale wyglądam w nich dobrze no i najlepiej zdjęcia bez makijażu.
wampierz zaraz napisze, że musisz poprzymierzac różne kolory, żeby stwierdzić, które ci pasują. Inaczej nikt nie zgadnie, jakim typem jesteś.
Po to są pytania w pierwszym poście!

wampierzu , ja też zle wyglądam w "spranej" czerni.
Tyle, że już próbowałam wcześniej próbować różne kolory. Zresztą, w poprzednim wątku w początkach pisania o 12 typach też się swego czasu udzielałam.
I właśnie po licznych analizach różnych szkół, analizie kolorystycznej, która nie wyjaśniła, dlaczego, wbrew temu co w niej wyszło, mogę nosić cieplejsze kolory ( niby przez profesjonalistkę robiona, ale komputerowy shit) zainteresowałam się 4x4. Bo jak tam przymierzam kolory to rozrzut w paletach jest spory. Na pewno lato, ale które- nie mogę dojść. Z przykładów jakie są na prettyyourworld najlepiej wyglądam kolorach toned summer. Ale wolałabym zobaczyć pełne palet i dlatego szukam więcej informacji
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI


Edytowane przez LadyMagnolia
Czas edycji: 2013-02-28 o 10:21
LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora