Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-28, 15:09   #271
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez PannaB Pokaż wiadomość
Ja swego czasu miałam 5 różnych kremów do rąk i wszystkich używałam, aż się znajomi śmiali, że jestem uzależniona. Ale co poradzę, że krem być musi, bo inaczej czuję się dziwnie.
Co do kremów z Ziaji - miałam kiedyś dwa jeden z bawełną, a drugi z D-panthenolem i w obu przy częstym zakręcaniu i odkręcaniu urwała mi się ta część z gwintem. Nie wiem czy robiłam to zbyt mocno czy opakowania były jakieś słabe, ale już więcej tych kremów nie kupiłam. Za to uwielbiam kokosowy i kiedyś muszę sobie kupić kakaowy.
W biedronce jest krem bebeauty regenerujący w czerwonym opakowaniu, według mnie daje ten sam efekt co czerwony Garnier, a kosztuje ok. 3,50zł. Fajnie też nawilża i podobał mi się jego zapach, ale ostatnio nie widzę go w swoich biedronkach.
Aktualnie w ciągu dnia wykańczam krem z Synergen - strasznie podoba mi się jego słodki, cytrusowy zapach, no i jest lekki. Na noc używam Isany z mocznikiem z tego samego powodu co Ty.
Ogólnie jeśli chodzi o kremy to też nie kupuje ich drogich, zazwyczaj wydaje ok. 4zł, jakoś mam opory przed wydawaniem większej kasy na krem do rąk.

Napełniłam wczoraj opakowanie po Regenerum, liczę, że to mnie zmotywuje do częstszego olejowania.
Ten Synergen mam na oku. Z tych Rossmannowskich jeszcze czaję się na Isanę z wiesiołkiem.

Te ziajowe tubki są trochę badziewne, gniotą się, mają irytujące zakrętki, a mojej koleżance taka butka pękła w torbie i wszystko pobrudziło się kremem. Ale lubię ich działanie-miałam z bawełną, kaszmirem i jedwabiem, to bardzo fajne, leciutkie torebkowce.

Ja na krem do rąk nie wydam więcej jak kilka złotych, a poza tym często się czaję na różne promocje. Już czekam na sezon świąteczny i zimowe zastawy do rąk(peeling+krem) Czterech Pór Roku.

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Kiedyś zawsze miałam z 5-7 kremów do rąk, a teraz wyjątkowo mam tylko 3... ale to pewnie dlatego że niedawno pokończyłam kilka tubek :P
Ja raz miałam otwartych na raz siedem tubek. Teraz mi wystarczą dwie w użyciu, ale lubię kremy do rąk kupować, używać i testować, to mój mały bzik.

Cytat:
Napisane przez iv___ Pokaż wiadomość
A co do kremów do rąk, to mogę z czystym sumieniem polecić ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html. Mam bardzo suche dłonie i do tej pory żaden krem nie mógł sobie z nimi poradzić, a temu cudakowi się to udało.
Kosztuje około 5zł i można go znaleźć w Naturach.
O, ten krem Anidy jest świetny, miałam zarówno starą jak i nową wersję, obie są bardzo dobre w działaniu i pięknie pachną suszonymi owocami. ^^

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Też lubię krem Anida. Ostatnio podrożał, kiedyś kupowałam go po 3,50 dzisiaj kupiłam sobie krem Tutti Frutti z brzoskwinią chyba. Promocja w Biedrze.
Skusiłam się też na szklany pilniczek. Znalazłam ostatni w kolorze ciemnej, morskiej zieleni dziś będę testować, bo muszę ogarnąć kształt moich króciutkich paznokci i pomalować je mleczną bielą z Flormaru. Ciekawe, jak się sprawdzi
Jakiej marki? Wrzucisz foto?
Muszę go zobaczyć.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując