Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to wygląda oczami kobiety?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-22, 14:07   #74
Katixx
Raczkowanie
 
Avatar Katixx
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 425
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Cytat:
Napisane przez Tentra Pokaż wiadomość
Witam,


Jestem facetem i mam prawie 18 lat.O zdanie chciałbym prosić głównie kobiety gdyż to przeważnie o was wszystko się rozchodzi . Interesuje mnie jak z waszej strony wygląda fakt czy mężczyzna radzi sobie podczas stosunku czy nie. Wychodzicie z założenia,że on już wszystko powinien wiedzieć czy chętnie "opowiecie mu o swoim ciele"? Bo ja nie wiedzieć czemu czuję jakąś straszną presję ,że powinienem być wirtuozem kobiecych narządów i ,że jest to ode mnie wymagane. Jakie jest wasze podejście do seksu? Możecie rozmawiać o tym z partnerem czy jest to dla was krępujące ?
Od kiedy zaczelam myslec o seksie to zakladalam, ze to partner wprowadzi mnie w ten swiat. Tak, oczekiwalam, ze on juz bedzie wiedzial jak mna pokierowac i tak bylo. Od kazdego kolejnego rowniez wymagalam, ze bedzie co najmniej niezlym kochankiem. Gdyby zdarzyl mi sie zupelny naturszczyk w tej dziedzinie chyba nie podjelabym sie roli nauczycielki bo mnie to w ogole nie kreci. Mezczyzni w wieku ktory preferuje raczej juz dawno prawiczkami nie sa wiec tego klopotu nie mam...
Katixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując