Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-21, 23:45   #215
SuperKotek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 699
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

witam prosze o pomoc, kupiłam krem, który ponoc jest naturalny a zrobił mi taka masakre na twarzy jakiej nie spodziewałabym sie w najgorszych koszmarach, ówie powaznie. uzywam go dwa tygodnie i to moze byc tylko on. bo reszta nie zmieniona.
oto skład tego koszmaru, omijajcie szerokim łukiem chyba że chcecie miec zamiast twarzy przesuszona tarke pełna zmarszczek i podrazniona 24h!
Skład: Aqua, Arnica Montana Flower Extract, Tussilago Farfara Extract, Borago Officinalis Ext ract, Bidens Pilosa, Propylene Glycol, Ruscus Aculeatus roqt Extract, Centella Asiatica Extract, Panthenol, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydrolyzed Yeast Protein, Aesculus Hippocastanum Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Mineral Oil, Glycine Soja Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Ceteareth-20, Stearic Acid, Metylparaben, Propylparaben, Allantoin, Citric Acid, Parfum, Tetrasodium EDTA

co mogło mnie tak załatwic i jesli wiecie jak mam sie ratowac to prosze o pomoc, choc wiem ze to offtop ale tu madre głowy siedza
SuperKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując