Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-27, 10:39   #1775
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Ta paletka jest naprawdę super. Trochę się bałam, że te perłowe cienie będą wyglądać tandetnie na oku, ale nic bardziej mylnego! Ładnie rozświetlają spojrzenie, oczy wyglądają na wypoczęte, a całość makijażu oczu prezentuje się świeżo i naturalnie.

Brakuje mi tylko w nim jednego jasnego cienia, zamiast dwóch niemal identycznych najciemniejszych. Zauważyłam, że we wszystkich nudziakowych paletkach występuje nadmiar ciemnych cieni kosztem jasnych, a szkoda.
Czuję się w obowiązku sprostować. Po dłuższym testowaniu doszłam do wniosku, że dwa najciemniejsze cienie diametralnie się od siebie różnią.

Jeden z nich jest ciemnym, chłodnym brązem, Natomiast ten drugi, mój Boże, niewiarygodnie ślicznym, ciepłym brązem. Chyba nawet lepszym niż darzony przeze mnie dozgonną miłością "my first copperware party". Ogólnie to polecam tą paletkę, makijaże wychodzą wspaniałe, delikatnie rozświetlające, upiększające. Idealnie się ze sobą łączą.

Zupełnie inaczej wyglądają na oku, niż w opakowaniu. Za tą cenę, to wręcz idealne. Z całą pewnością lepsze niż Sleek Au Naturel, myślę, że jakością nie ustępują pojedynczym cieniom z Catrice.

Jeśli ktoś nie jest ortodoksyjnym matomaniakiem, to polecam kupić w ciemno, poeksperymentować, popróbować i dać się zauroczyć
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując