Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-31, 13:54   #209
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Czepiacie sie mnie, ze pytam o coś co było powiedziane pare stron wcześniej, ale jakbyscie same poczytania choćby wypowiedzi renihair w wątkach IV III czy nawet II to może byście zrozumiały skąd te pytania. Tam clipy są odradzane i traktowane poniekąd jako czysty badziew, dlatego zgłosiłem sie tez do was. Po drugie, wątek dotyczy przedłużania a wy już gadacie o zakupach. Może zmienimy temat wątku z przedłużania na zakupy? Tak cieżko wykazać odrobine empatii prawda?
Wystarczy grzecznie zapytać i poczekać na odpowiedź. A my się tutaj długo znamy i poza udzielaniem rad, gadamy sobie o wszystkim.

Nie wiem dlaczego ktokolwiek mógłby odradzać clipy, ponieważ odpowiednio dobrane gramaturą, kolorem są idealną, bezinwazyjną metodą na przedłużenie włosów. Wejdź na doczepiane.pl chociażby, znajdź odpowiedni dla siebie kolor i długość. Oczywiście, wybierz włosy naturalne. Tyle gadania, o czym tu się rozwodzić? Wszystkie je tu sobie chwalimy. A jak Ci się ta strona nie spodoba to cosmoshop.pl też ma fajne włosy.

Nie wiem jednak po co od razu nas obrażać, zamiast zapytać konkretnie albo przeczytać poprzednie wątki, w których, notabene, to wszystko jest?

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
O jeju wczoraj je oglądałam i o nich marzę.... one jakoś z 600zł kosztują nie?
ja nie mogę wchodzić do takich drogich sklepów, bo póki co tylko mnie dołują, jak na razi, że na nic mnie z nich nie stać. ale oglądać, pomarzyć i zrobić wish-listę na przyszłość dobra rzecz
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując