Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-11, 12:03   #3587
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chcę zamówić włosy z Bellami, sama przez problemy z tarczycą mam swoje bardzo liche i jedynie za obojczyk. Czy ja dobrze kombinuję, że jeśli zamówię zestaw 18'' ten najkrótszy w kolorze chestnut brown i pójdę z tym do fryzjera - to fryzjer zafarbuje moje włosy pod kolor przedłużek i obetnie mi te przedłużki bez problemu? Można to z nimi robić? Nie zależy mi na kosmicznej długości, tak samo pewnie nie wykorzystam całego zestawu, mam zbyt słabe włosy, ale chciałabym zagęścić swoje i może przedłużyć o te 2-3cm. Wybaczcie głupie pytania, ale koszt jest spory i chcę uniknąć☠wtopy

Tak można je obciąć i dopasować kształtem. A nie łatwiej byłoby zafarbować clipy pod kolor twoich włosów? Albo po prostu kupic clipy w takim kolorze jak masz wlosy? Nie napisałaś jaki masz aktualnie kolor, nie zawsze da sie uzyskać kolor jaki sie chce... moze masz kruczo czarne a wtedy trzeba sciagac kolor i rozjaśniać, moze masz blond a wtedy brązowa farba po kilku myciach szybko sie wypluka i wlosy beda jasniejsze od klipów. To wszystko zalezy od wielu czynnikow i dowiesz sie dopiero jak pojdziesz z wlosami do fryzjera. Ja ci osobiscie radze dobrac clipy pod kolor twoich wlosow a wtedy jak beda sie nieznacznie roznic to zafarbowac je u fryzjera (clipy, nie twoje). Mi sie udalo z bellami dobrac kolor idealnie.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując