Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-30, 13:50   #1000
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dzieki Qubisia napewno skorzystam z krio jak przy tym pierwszym przezyję....Majtasow Ci sie chciało..TŻ happy chociaz według mnie człowiek wywala kasę ,stroi sie a oni to bezczelnie ściagają w minute..dupa z takim interesem ostatnio kupilam sexowne wdzianko i trzymam na rocznicę:rolley es:

[/COLOR]Beti Aurige wysylam i dam Ci pojemniczku maseczkę świetna na naczynka ziaja pro-uspokajająca..zobaczysz jaka smietanka wspaniala do paszczy
Michellka wlasnie plotkowalam z "Creatorem" i sa tam podobno fajne pakiety, czyli krio+masaze+ gimnastyki na kregoslup i inne. Mozna to zobaczyc na ich wroclawskiej stronie.

Taaa, ja lubiec galotki, lubiec i tak samo sobie mysle ze jak to tylko po to zeby pozniej zdjac..., no ale, jest jeszcze "dalsze pozniej"

TZ podoba sie, a jakze . Hm hm a skad ten skrot TZ?

Co do perfumek to odkad mi ze dwie butelki zwietrzaly to trzymam sie maksymalnie dwoch jednoczesnie, skromniutko w porownaniu z wami : CC Mademoiselle i Cerutti 1881 (+wersja letnia), uwielbiam i wiernam

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Qubis witaj miło.emulsja Avene spf50 miało być, soryy ..........zrozumiałąm że nalezy nakłądać niedużą ilość...coby się nie wałkowało i dobrze rozsmarowywało..mi po prostu w dziurkach po trądziku i bliznach zostaja białe pozostałości bo cera jest bardzo nierówna,....jeśli źle zrozumiałam prosze o sprostowanie..bo dosmarowywać można się wciągu dnai to wiem
envy07 - Wiec jesli masz avenke to tam jest napisane ze trzeba z 5 lub 6 "pompeczek" na twarz nalozyc aby miec ochrone maksymalna

Po prostu nakladac po troche, wiec nieduzymi ilosciami, ale sporo tego ma byc., chyba 2ml na twarz - oczywiscie jesli chronisz sie przed plamami.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Miszuś łykałam PP 2 mce ta większą dawke.
Jesli miałam jakieś niedobory to na pewno uzupełniłam je.
W każdym bądź razie nowe plamy nie wychodzą. Na stare nie działa tylko powoduje że nowe nie wychodzą jesli ktos je miał z powodu braku tej witaminy.
Cathi, to brak witaminy PP ma wplyw na plamy? Gdzie to Kobitki przeczytalyscie, przeoczylam cos?

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

OoOoXoOoO *Dior Homme ( we Francji uzywany jako unisex)

Mieszkasz moze we Francji? Tak pytam, bo literek polskich tez nie uzywasz

Nie mam doswiadczenia w sprawie laserow, nie wypowiem sie.Czytalam poltora roku to samo co Ty teraz: ze nie warto. I balam sie zreszta zrobic tego na twarz.
He, cosmelanu tez sie balam , ale tez i kosmetyczka mnie uspokoila i sama potwierdzila ze to najlepsze rozwiazanie (w moim przypadku). I podzialalo, na krotko ale i tak jest lepiej niz przed zabiegiem.
Powodzenia!
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując