Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 16:07   #1168
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Lekko zgolone brwi...

Cytat:
Napisane przez Aler Pokaż wiadomość
Witam. Mam pewien problem od jakiegoś czasu, otóż kilka miesięcy temu zrobiłem idiotyczną rzecz, lekko zgoliłem sobie brwi... Oczywiście nie pomyślałem co będzie potem, że będą odrastać i będzie to wyglądać brzydko... Z czasem przy próbie odrastania goliłem znowu, a potem zacząłem te małe rosnące włoski wyrywać pensetą, jednak to na nic... Teraz w przerwie świątecznej zostawiłem to w spokoju, nie ruszałem i zauważyłem, że chyba nie wszystkie włoski odrastają... Nie wiem, może źle widzę i się mylę. Co mam z tym zrobić ? Przecież nie będę cały czas wyrywał i golił tego miejsca... ( Tak wiem, dla mnie... )
Nie martw sie kazdy z nas kiedys wpadl na rownie glupi pomysl. Na poczatku poradzialbym abys uzbroil sie w cierpliwosc to trwa, wloski musza odrasnac. Musisz wiec na to poczekac kilka tygodni, nie odrosna w ciagu kilku dni, no coz bedziesz wygladac jak wygladasz i moze glupio Ci bedzie tak chodzic ale wyjscia nie masz, jak juz odrosna udaj sie do kosmetyczki niech nada brwiom ksztalt a pozniej sobie bedziesz sam wyskubywal te ktore juz odrosly.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując