Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-08, 17:22   #271
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

No co ty, nie ma tragedii! Szczytowa forma to to nie jest, ale i tak są ok.


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja troszkę spękałam jak poczytałam co jest w tej z Oceanika...
O masz powiedz co tam napakowali

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ej... ty tragedii chyba nie widziałaś! Na skórkach to ja mam codziennie w pracy sto razy gorszą masakrę! A pazurki też wyglądaja na ładne i zadbane, także bez ględzenia! Maluj czymś!!!

Pomalowałam pocieszyłyście mnie, że nie jest tak źle jak myślę i wyciągnęłam Essiaczka

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Ja też zmalowałam, na razie schnie Znowu użyłam stempelków

Kleszcze po głowie Amy chodził, ale jest popsikana kropelkami to się nie chciał wczepić. Dobrze, że dziadygę zauważyłam i od razu papierem zgarnęłam, bo jeszcze na któregoś z domowników by przeszedł ;x
Znowu będzie urwanie przydatków

Kobieto jak Ty go zauważyłaś??

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Aż się boję co będzie jak się rozkręcę ja to mam takie fazy... najpierw kupowałam po 10 lakierów do paznokci tygodniowo, później masę ubrań, później kosmetyki wszelakie, później kosmetyki stricte do włosów, teraz kupuję masowo woski i świece

Pochwalcie się ile macie lakierów
Taaa zaczynałam rok temu z 5 - słownie sztuk pięć w tym odżywki - teraz dobijam, tak gdzieś chyba do 150 część i to dość sporą, wydałam ostatnio gdyby nie to, do 200 jak nic bym już dobiła- w ROK
Wczoraj i dziś kupiłam 4

Widzę , że masz fazy podobne do moich Pierwsze była biżu - złota, potem Pandora, potem srebro, potem odchył w kierunku butów sportowych, balerin, potem perfumy, staniki i lakiery i chyba tak już zostanie Skończę jako stara baba z toną lakierów i psem

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

Można mieć więcej? moje 80 to jest szaleństwo dla mnie
Można można
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2014-04-08 o 17:25
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora