Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 14:51   #470
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Angi - coz mam jeszcze dodac - podpisuje sie pod dziewczynami, pomoglas i skierowalas mnie na droge do.. sukcesu (mam nadzieje) mam cere mieszana ale jakos nie moge sobie z nia poradzic ostatnio stad to szukanie pomocy (moze jestem troche panikara) zawsze mialam piekna cere, bez niespodzianek,pryszcz sporadycznie moze raz w m-cu ..jeden! nawet plamki (wtedy jasne bardzo) mi nie przeszkadzaly; wystarczyl kremik i puder sypki, zero swiecenia przez caly dzien i zero poprawiania makijazu - w mojej torebce nigdy nie bylo zadnych kosmetykow oprocz blyszczyka(!) mialam cere normalna ale w tej chwili to przeszlosc bo zamienila sie w mieszana..nie moge sie przyzwyczaic Angi tez zycze udanych wakacji, na koncu jezyka mialam juz - "wracaj wypoczeta i opalona" ale poprzestane tylko na "wypoczetej"
Dziewczynki a w mojej diecie nie ma zadnych herbat mieso jadam raczej przy "okazjach" bo jakos niegdy nie przepadalam,duzo warzyw,malo owocow, bardzo duzo nabialu,ryby i owoce morza kiedy tylko sie da a moja pieta achillesa to slodycze bo jestem okropny lasuch i mam szczescie ze nie widac po mnie tej slabosci Jezeli chodzi o suplementy to mam kompletnego krecka na ich punkcie (faszeruje sie tabletkami od rana do wieczora) jest tego duzo; obowiazkowo codziennie: wit C,E , wapno, glukozamina (ze wzgledu na treningi i czeste mini- kontuzje) koenzym Q10, potas i blonnik/od czasu do czasu (czyt.2 razy w tyg) : bio-pycnogenol, magnez, rutinoscorbin,cynk+selen, obecnie jeszcze drozdze+bratek i to by bylo wszystko
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora