Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-11, 07:30   #2807
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o święta to musze szczerze przyznac, ze mam je w bardzo głębokim poważaniu doskonale wiem, z czego to podejście wynika ale ta sytuacja ma też swoje plusy - mam po prostu pare dni wolnych tylko dla siebie. Owszem, czasami mnie dołuje, ze nie ma się z kim podzielić symbolicznym opłatkiem ale pociąć się z tego powodu nie zamierzam.
I bardzo dobrze, nie powinnas się załamywać !

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
U mnie w domu Swieta byly zawsze rodzinne, cieple, bliskie. Bez zbednych rodzinnych spedow, tylko w gronie najblizszych. Bez wielkich szalenstw prezentowych, czasami bywalo tak, ze tylko moj brat, jako najmlodszy, mial prezent pod choinka, bo nie bylo nas stac. Dlatego teraz, zawsze robie na Swieta prezenty, takie wymarzone i niezwykle, aby wybnagrodzic im ten czas, kiedy bylo inaczej. Jednak nigdy nie brakowalo niczego na stole, oczywiscie bez iosciowej przesady, ale zdecydowanie bylo swiatecznie. Dla mnie zapach choinki, Wigilia, oplatek i wspolne pojscie na Pasterke wiele znaczy. Szczegolnie nie wyobrazam sobie Swiat bez Pasterki, tylko raz zdarzylo mi sie byc w pracy i bardzo to przezylam. Swieta to dla mnie przede wszystkim czas zblizen do siebie na nowo, to czas rozmow i wyjatkowego wspolnego "bycia".
Dwa ostatnie Swieta spedzilam bez rodziny, tutaj, gdzie mieszkam. Pierwsze byly bardzo smutne, drugie juz nieco lepsze, bo zorganizowalam TZ i sobie prawdziwa polska Wigilie i byl to wyjatkowy czas... Jednak zawsze mowilam mu o magii polskich Swiat i niezmiernie sie ciesze, ze w tym roku bedzie mogl mogl sie przekonac, co mam na mysli. Tutaj Swiat sie nie "czuje", blichtr i komercja, nijakosc, czasami mam wrazenia, ze Swieta to tylko prezenty, ktore dla mnie osobiscie bie byly nigdy takie wazne.
Tak wiec te Swieta beda dla nas wszystkich wyjatkowe, takze z innego powodu. I mam nadzieje, ze moj TZ zobaczy snieg po raz pierwszy w zyciu .
Mariolu
Ciekawe jak Twój gorrrący latynos zareaguje na śnieg ?

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
wypachniłam się FdB i idę straszyć wyglądam okropnie, jestem okropnie zaniedbana i z jednej strony mnie to bsmuci i martwi, a z drugiej zaczyna wisieć, czuję, że będzie coraz gorzej i znowu głowa mnie boli


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość

Wróżka-zębuszka przychodzi w nocy i zabiera spod poduszki mlecznego ząbka a wzamian zostawia zabawkę
A ja nigdy nic niej nie dostałam

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A humanistką faktycznie jestem, mam nawet w komputerze moja wielotomową powieść o szesnastowiecznej czarownicy, która miała być dziełem mojego życia... ale nie wyszło, nikt jej nie opublikował... może to i dobrze.
lubię takie klimaty

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
2. Mam nadzieję ze za niedługo będzie Mi dane czytać tę powieść w formie książkowej.

Aggie, ja też mam nadzieję, że będę mogła poczytać , zatem ustawiam się grzecznie do kolejki

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
o, Aragonte
Witaj po przerwie Adelajda



W temacie - z cyklu "zabijam zapachem", czyli Słonik Kenzo
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora