Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar II
Wątek: Scent Bar II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-11, 19:40   #2773
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja się ledwo z łóżką zwleklam Wirus paskudny mnie dopadł i wszytkich moich gości, którzy byli w niedzielę. W sumie to niezły pomorek bo zachorowało 6 osób
Tymeniu, szybkiego powrotu do zdrowia

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Właśnie pofarbowałam się się farbą Palette Radiance na czerwono - nie czytałam recenzji, skusiłam się w ciemno. Mam krwisto-czerwone odrosty 2 cm i czarne włosy takie jak były. Okrutne!!! Chyba kogoś wyślę do sklepu po kolejną farbę
Nie brzmi dobrze...

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Przywlekłam się poskarżyć i wyżalić Bo nie ma na to lepszego miejsca niż Scent Bar

Ta cefalosporyna to pomiot szatana, mam jej dosyć i odliczam już tabletki, które mi zostały żeby je pożreć w wyznaczonym czasie i żeby to wszystko się skończyło

Czuję się bez-na-dziej-nie. Wczoraj ledwo się zwlekłam z łóżka i już podczas ubierania wiedziełam, że to bez sensu i że nie dam rady jechać do Tricity na zajęcia Wróciłam do łóżka i prawie cały dzień spałam Boli mnie głowa, brzuch, jest mi niedobrze, jestem taka jakaś rozbita, opuchnięta i mam wrażenie jakbym miała gorączkę (ale wszyscy mnie obmacują i mówią, że gorączki niet) i wydaje mi się, że węzły chłonne są jakieś dziwne Ale może już mam paranoję. Poczytałam w necie o tym leku i dochodzę do wniosku, że skutki uboczne i objawy reakcji uczuleniowych są iście imponujące

Dzisiaj koleżanka mnie nastraszyła, że powinnam odstawić to cudo, bo koleżanka jej siostry tak się załatwiła jakimś antybiotykiem, że wylądowała w szpitalu Ale ja na bank nie jestem uczolona i wkurza mnie, że nie wiem co się dzieje Poza tym chyba dochodzą do tego jeszcze inne atrakcje Biorę to coś na infekcję bakteryjną (choć nie ma pewności, że ją w ogóle mam) i wszystko wskazuje, że po drodze nabawiłam się innej infekcji - kto jest choć trochę zorientowany to wie jakimi infekcjami może grozić zażywanie antybiotyków Tragedia...

Polazłabym do lekarza, bo nie jestem cierpiętnicą, ale nawet nie mam przy sobie książeczki zdrowia - a u nas w PL niestety służba zdrowia wygląda jak wygląda No i zostało mi raptem 7 tabletek - czyli jedna dziś i po dwie przez następne 3 dni Więc teraz rzucanie ich w kąt chyba nie ma sensu
Bez-na-dzie-ja.

No, w każdym razie zaczynam spisywać testament Żyj szybko, umieraj młodo - to takie rock'n'rollowe I muszę wytypować kilka osób, które zaopiekują się moimi kochanymi flaszeczkami

Idę zjeść zupy brokułowej na pocieszenie
Aniołku , mam nadzieję, że szybko ci przejdzie, wrócisz do pełni sił i odstawisz te tabletki.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora