Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tatuaże dla par :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 10:41   #23
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: tatuaże dla par :)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A tatuaż mający związek z TŻtem, w sensie on robi jedną połówke, ja drugą, też bym nie chciała. Bo zawsze bym pamiętała, że ten tatuaż był zrobiony razem z nim.

Ooo to to a mi właśnie o to chodzi w dużej mierze.



---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Nie wierzę w takich ludzi. To po kiego grzyba trzepiesz ten tatuaż skoro się rozstaniecie? Żeby na nk wstawić?
Jak ktoś to zakłada na wstępie to chyba średni związek jeśli w ogóle taki istnieje.

Nie mam nk. Wyjaśniłam, jestem realistką i raczej wiem, że nie jest to związek na całe życie a chcę/chcemy mieć frajdę z siebie tu i teraz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
robienie "wspólnego" tatuażu z założeniem, żeby był uniwersalny w razie zmiany partnera jak dla mnie mija się z celem wtedy jest po prostu zwykłym tatuażem nie żadnym, symbolem miłości blablabla

tylko jeśli tatuaż jest bezpośrednio związany z drugą osobą to można mówić, że jest"wspólny", "dla pary" bo zrobiliśmy go dlatego, że zakładamy że będziemy razem zawsze; albo, że dana osoba miała taki wpływ na nasze życie, że chcemy mieć po niej "pamiątkę" na zawsze (albo przestrogę)
ale nikt nie mówi, że tak nie jest. Tylko poprostu 'w razie w', w razie rozstania nie będzie to jakieś rażące imię czy cuś
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując