Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 07:20   #4348
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Chyba sprawa jest oczywista - wolę zaryzykować w sklepie prowadzonym w Polsce niż za granicą, z logicznych powodów. Gdyby rzeczywiście miała miejsce jakaś nieprzyjemna sytuacja to w granicach naszego kraju mogę szybciej i łatwiej coś odzyskać . Zawsze sklepy internetowe wzbudzały we mnie większe zaufanie niż aukcje u sprzedawców z małą liczbą komentarzy.
żeby ten sklep to nie był taki drugi Pink Melon, przeczytaj sobie wątek co właścicielka sklepu wyprawiała Tam też teoretycznie były produkty jakich nawet na ebayu nie ma, ale tylko teoretycznie bo zakupy nigdy nie docierały.
Ja przez paypala zawsze miałam zwrot kasy, a dwa razy zdarzyło mi sie że po 4 tygodniach napisałam do sprzedawców że wciąż przesyłka nie dotarła to sami zwrócili mi kasę Nigdy nie byłam stratna przy zakupach na ebayu Co do czasu przesyłek to różnie bywa, idą często od 5 dni roboczych do 3 tygodni nawet

widziałyście adres sklepu? - Gliwice, coś Wam to mówi?

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2013-08-13 o 07:24
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora